Warunki dla zapytania Wołowiec:Tatry

Rohacze

2019-07-27 22:04
Insta@stalowa_aga1
Od Słowackiej strony przez Rakoń, Wołowiec, Rohacze Ostry i Placzliwy, powrót do schroniska. Trasa cudna widokowo, na szlaku ruch umiarkowany, ubezpieczenia na Rohaczach odbiegają od ubezpieczeń w polskich Tatrach. Trzeba uważać. Niemniej jednak warto wybrać się w tą część Tatr.
Tatry

Rohacze

2019-07-12 18:09
Filip Romanowski
Rohacz Ostry i Płaczliwy z Doliny Rohackiej przez Wołowiec. Sucho, ciepło, z dużymi przejaśnieniami. Kozice w Dol. Smutnej.
Tatry

Wołowiec

2019-07-10 16:53
Katarzyna Gogler
Od Grzesia do Wołowca prowadzony remont szlaku - co chwila worki wypełnione kamieniami. Szlak suchy mimo porannego, przelotnego deszczu.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2019-07-02 19:23
Marcin Wulpus
Z Doliny Chochołowskiej. Pogoda idealna, dużo chmur, ale zero deszczu. Na Wołowcu spory wiatr. Na szlaku dużo sypkich kamieni.
Tatry

Jarząbczy Wierch, Wołowiec

2019-07-01 21:59
Janusz Wilczak
Kończysty, Jarząbczy, Wołowiec, Grześ, Rakoń. Na górze dość mocny wiatr - całkiem przyjemnie, niżej od Grzesia - patelnia. Ogólnie na szlaku pusto. Teraz o 20:00 to już nieaktualne - burza.
Tatry

Rohacze

2019-06-25 17:21
Szwendacz Galicyjski
Siwa Polana - Wołowiec - Rohacz Ostry - Rohacz Płaczliwy - Smutna Przełęcz - Smutna Dolina - Rakoń -Siwa Polana. Słoneczny, bardzo ciepły dzień z przyjemnym, kojącym wiatrem, momentami trochę chmur. Konieczne czapka, krem z filtrem i zapas wody. Błoto głównie w rejonie zrywki (Polana Chochołowska), wyżej sucho. Śnieg jedynie w żlebach, na trasie 0. Skała sucha. Ludzi umiarkowanie, po polskiej stronie mając na uwadzę porę roku wręcz mało. Przed 16 nad Rohaczem Ostrym krążył helikopter.
Tatry

Rohacze, Trzy Kopy, Wołowiec

2019-06-23 09:36
Trasa: Siwa Polana - Grześ - Rakoń - Wołowiec - Rohacz Ostry - Rohacz Płaczliwy - Trzy Kopy - Hruba Kopa - Banikov - Banikovske Sedlo - Rohackie Plesa - Tatliakova Chata - Sedlo Zabrat - Rakoń - Przełęcz Zawracie - Siwa Polana Od rana mgła, około 9 rano przejaśnienia na tyle, że udało się dostrzec Rohacze z Wołowca (potem dalej mleko). Między "Banikovskim Sedlem" a "Pod Hrubou Kopa" dosłownie jeden płat śniegu, który zahacza o szlak (da się go spokojnie obejść). Po 13 na grani dosyć silny wiatr. Od 16:30 co chwila przelotne opady deszczu.
Tatry

Wołowiec

2019-06-12 21:11
Mateusz Zając
Siwa Polana - Schronisko - Przełęcz Zawracie -Wołowiec - Przełęcz Zawracie - Rakoń - Grześ - Schronisko - Siwa Polana Na całej trasie warunki typowo letnie. Słońce dało się we znaki. Chwilami silne podmuchy wiatru. Jedyny kilkumetrowy płat śniegu na podejściu pod Przełęcz Zawracie do przejścia bez problemu.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2019-06-08 21:36
Paulina Mintzberg-Wachowicz
Na szlaku od Grzesia na stracie trochę błota. Potem już warunki dobre. Jedynie zejście zielonym szlakiem do Polany Chochołowskiej zaczyna się śniegiem, potem kolejno dwa miejsca. Daje radę przejść, ale trzeba iść powoli i uważnie 🙂
Tatry

Wołowiec

2019-06-07 16:08
Natalia Gut-Samborska
Szlak suchy, pogoda znośna, jedynie na zejściu przez Zawracie z 3 duże płaty śniegu, ale można sobie z nimi poradzić.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2019-06-02 17:59
Dona Ta
Siwa Polana- Grześ- Rakoń- Wołowiec- Przełęcz Zawracie- Siwa Polana. Początek szlaku na Grzesia od schroniska błotnisty, potem sucho do samego Wołowca. Od Przełęczy Zawracie w dół spore ilości śniegu do przejścia bez raków za to kije i stuptuty bardzo przydatne.
Tatry

Starorobociański Wierch, Wołowiec

2019-06-01 16:10
Artur Wrona
Kościeliska - Ornak - Starorobociański - Wołowiec - Chochołowska Na podejściu na Ornak dwa płaty śniegu. Na głównej grani parę płatów, część do obejścia, część do bezpiecznego przejścia bez raków. Z Przełęczy Zawracie dużo zalegającego śniegu. Schodząc z Wołowca polecam nie kierować się na przełęcz tylko zejść po prawej stronie śniegu po trawkach. Lepsze to niż kaleczenie bez rakówraczków z przełęczy po stromym śniegu.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij