Warunki dla zapytania Wołowiec:Tatry

Wołowiec

2020-09-12 23:24
Tomasz Janus
Ludzi duzooooo, ale bez kolejek i stania 😉
Góry Wałbrzyskie

Borowa

2020-09-09 17:16
Ala Stachowiak
Borowa - Wołowiec - Mały Wołowiec Szlaki suche, jedynie strome podejścia na Borową czarnym "ścieżka przez mękę" i potem niebieskim na Wolowiec mogą przysporzyć odrobinę trudności przy zejściu - przy tym nachyleniu i lekko wilgotnym podłożu trochę się lubi kamyczek osunąć spod nogi. Lampa, turystów praktycznie brak, więcej grzybiarzy w lesie 🙂
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-08-31 21:43
Insta@iniechtoszlak
Początek trasy Doliną Chochołowską aż do schroniska. Spod schroniska szlakiem żółtym, potem łączy się z niebieskim (w stronę Grzesia). Z Grzesia na Rakoń szlakiem niebieskim. Dalej na Wołowiec również niebieskim. Zejście szlakiem zielonym aż pod schronisko. Warunki pogodowe: ciepło, na szczytach dosyć wietrznie. Bez deszczu. Wyjście na szlak o godzinie 6 30. Mało ludzi na trasie.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-08-24 15:02
Agnieszka Brzeszcz
Szlaki są suche, miejscami tylko pozostałości po deszczu (trzeba uważać). Ludzi prawie brak, dopiero na Wołowcu garstka. Na Wołowcu na chwilę przewiało chmury. Schodziłam praktycznie sama większość drogi. (PTTK Chochołowska- Grześ- Rakoń- Wołowiec- zejście zielonym szlakiem do Chochołowskiej)
Tatry

Rohacz Ostry i Płaczliwy

2020-08-09 06:16
Insta@mynameisdominique
Trasa: Chata Zverovka- Sedlo Zabrat- Rakon?- Wołowiec- Ostry Rohacz- Płaczliwy Rohacz- Nohavica- Smutne Sedlo- Tatliakova Chata- Chata Zverovka Lampa, na szlaku wiele turystów, na Rohaczach kolejki, szlak suchy, koniecznie zabrać czapeczkę, krem z filtrem. Szlak z dużą ilością ekspozycji i łańcuchów, warto zabrać rękawice i kask.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-08-08 00:27
Jadwiga Grzyśka
Wyjście szlakiem żółto - niebieskim - powrót zielonym. Droga na Grzesia w początkowej fazie mocno wyeksploatowana (zrywka?), reszta bez problemu do przejścia - chociaż w deszczowe dni może być ślisko. Zejście szlakiem zielonym - tuż przy dojściu do schroniska również zrywka, mocne błoto, prace w toku.. Mimo wczesnego wyjścia- turystów sporo.. i na szlaku i na szczytach.
Tatry

Jarząbczy Wierch, Starorobociański Wierch

2020-08-07 15:26
Sevencoins.pl
Chochołowska, Grześ, Rakoń, Wołowiec, Jarząbczy, Kończysty, Starorobociański, Ornak, Kościeliska. Miedzy Grzesiem a Rakoniem prace na szlaku - jest niedokończona konstrukcja. Prace także na Wołowcu. Zejścia z Wołowca poprawione, ale po tych workach się zbiega jakoś trudniej. Poza tym wszystko po staremu 🙂
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-08-04 01:03
Insta@chodz_sie_powloczymy
Wołowiec - Jarząbczy Wierch - Kończysty Wierch - Starobociański wierch - Trzydniowiański Wierch. Wyjście o 9:40 ze schroniska na Polanie Chochołowskiej. W lesie mokro po nocnym i porannym deszczu. Podczas drogi na Wołowiec trochę kropiło. Na Wołowcu brak widoczności i wiatr. Później lepiej, na zmianę dobra widoczność i chmury. W środku dnia pogodnie. Późnym wieczorem na Trzydniowiańskim znowu chodziliśmy w chmurze. Zeszliśmy do Chochołowskiej gdzie też była mgła. Szlaki na szczytach pomimo niedawnego deszczu były raczej suche. Spotykaliśmy wyjątkowo mało ludzi - zapewne poranny deszcz wystraszył turystów.
Tatry

Wołowiec

2020-08-03 10:30
Insta@chodz_sie_powloczymy
Wołowiec - Rakoń - Grześ Wyjście między godziną 15 a 16 ze schroniska na Polanie Chochołowskiej. Na niebie ciemne chmury, ale widoczność dobra. Chwilami trochę kropiło ale nie zdążyło nas zmoczyć. Na grani dosyć silny wiatr. Z powodu późnej pory na szlaku łączącym szczyty całkiem pusto - polecam mimo wszystko wychodzić trochę wcześniej, bo nie każdy zdąży wrócić do schroniska przed zmrokiem wychodząc tak późno jak my dzisiaj.
Tatry

Jarząbczy Wierch, Wołowiec

2020-08-01 10:07
Insta@mateo_bak
Wołowiec - Jarząbczy Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch Szlak suchy, czyste niebo, więcej turystów tradycyjnie na szlaku z Polany Chochołowskiej do Wołowca, później luz.
Tatry

Rohacze

2020-07-22 19:21
Artur S.
Grześ, Rakoń, Wołowiec, Rohacz Ostry, Rohacz Płaczliwy, Jarząbczy Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch. Na części szlaków w Tatrach Zachodnich (obecnie Rakoń i Wierchy) trwają remonty szlaków. Siatki, worki jutowe, krokwie mogą stanowić pewne utrudnienia na tym etapie prac. Po stronie słowackiej przy wejściu na Jarząbczy Wierch mocno rozrośnięta kosodrzewina. Szlak suchy, bez przestojów na łańcuchach.
Tatry

Wołowiec, Rohacze

2020-07-21 13:18
Kamil Zając
Trasa: Pod Spalenou - Adamcul'a - Tatliakowa Chata - Smutne Sedlo - Rohacze - Wołowiec - Rakoń - Tatliakowa Chata - Adamcul'a - Pod Spalenou. Cała trasa sucha, mało turystów, przez godzinę wędrówka w chmurach. Warunki idealne. Pozdrawiamy Pana który szukał Doliny Kościeliskiej, mamy nadzieję że Ci się udało 🙂
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.