Warunki dla zapytania Wołowiec, Jarząbczy Wierch:Tatry

Wołowiec, Jarząbczy Wierch

2022-06-18 21:57
Insta@horkanaszlaku
Grześ, Rakoń, Wołowiec, Jarząbczy Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch Z Polany Chochołowskiej szlakiem żółtym na Grzesia, następnie niebieskim na Rakoń i Wołowiec. Z Wołowca szlakiem czerwonym przez Jarząbczy Wierch i Kończysty Wierch, dalej zielonym na Trzydniowiański Wierch. Powrót do Polany Chochołowskiej szlakiem czerwonym. Warunki bardzo dobre, szlaki suche.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Tatry

Wołowiec, Jarząbczy Wierch

2021-05-31 22:58
Insta@julakaczorowska
Podejście przez Wyżnią Chochołowską na Wołowiec i dalej. Śnieg pojawia się na końcowym momencie Wyżniej, mokry, bez raków spokojnie da radę, ale stuptuty warto mieć, bo jest go dużo na podejściu. Za Wołowcem przez Łopatę trochę śniegu, ale już znacznie mniej. Na podejściu na Jarząbczy znów biało i mroźno, lodowaty wiatr, momentami troszkę lodu, ale niewiele. Kończysty też cały w śniegu, ale kawałek dalej droga na Trzydniowiański już w trawie. Zejście z Trzydniowiańskiego też już całe na zielono - tak jak zresztą cała Chochołowska.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.