Warunki dla zapytania Wysoka:Rudawy Janowickie

Kolorowe Jeziorka, Wysoka Kopa

2020-05-24 20:13
Magdalena Twardowska
Wieściszowice- Kolorowe Jeziorka- Wysoka Kopa- Rędziny Od rana słońce, po południu aura zmienia się na mniej korzystną, nadchodzi burza. W jeziorkach niski poziom wody, tłumy turystów.
Góry Izerskie

Wysoka Kopa

2020-05-18 22:46
Adam Pisarczuk
Początek Szlakiem Walońskim (od sztolni pirytu)-Zakręt Śmierci-Wysoki Kamień-Wysoka Kopa-Izerskie Garby-Szklarska Poręba. W kierunku Wysokiej Kopy szlak pusty (jedynymi spotkanymi wędrowcami był lis i łania). Szlak w paru miejscach od Wysokiego Kamienia do Wysokiej Kopy delikatnie podmokły (trochę błota). W drodze powrotnej ponownie pustki, większy ruch od Wysokiego Kamienia (10 osób).
Pieniny i Beskid Sądecki

Wysoka i Przełęcz Obidza

2020-05-17 20:49
Anita Dziekan
Trasa: Z Jaworek na Wysoką zielonym szlakiem, dalej szlakiem niebieskim i zejście czerwonym do Jaworek. Jak startowalismy parkingi w Jaworkach powoli się zapewniały, ale w Wąwozie Homole nie było tłumów, na Wysokiej również, w drodze na Przełęcz Obidza i dalej do Jaworek momentami byliśmy sami. Pogoda od piekącego, zwiastujacego deszcz słońca, przez chwilowy deszcz (raczej resztka przywiana z sąsiednich pasm), aż po piękny zachód słońca. Temperatura odczuwalna oscylowala w okolicy 1012 stopni, na otwartych przestrzeniach mocny, zimny, porywisty wiatr. Pod nogami w większości miejsc sucho, w Wąwozie Homole na ostatnim podejściu błotniście, w niektórych miejscach w lesie kałuże i koleiny z wodą.
Pieniny

Wysoka

2020-05-15 23:01
Sara Kryjak
Zielonym szlakiem przez Wąwóz Homole. Ciepło i słonecznie, powyżej wąwozu przez około 30 minut spore błoto, ślisko. Potem w większości sucho. 15 minut przed szczytem wyślizgane błoto. Na całym szlaku i na szczycie tłumy ludzi.
Pieniny

Wysoka

2020-05-10 21:20
Jan Korman
Jaworki - Wysoka - Wysoki Wierch - Jaworki Szlak zielony z Jaworek na Wysokie Skałki, nastepnie niebieskim do Wysokiego Wierchu. W całości wszędzie sucho, pogoda idealna na wędrówkę, wyszliśmy po godz 7 i na szlaku i na parkingu prawie nikogo, jak wracaliśmy tłumy.
Góry Izerskie

Wysoka Kopa i Hala Izerska

2020-05-10 07:07
Joanna Waryszak
Trasa: Jakuszyce - Wysoka Kopa - Hala Izerska - Jakuszyce Pętla szlakami zielonym, czerwonym, żółtym i niebieskim. Z rana ludzi praktycznie zero. Szlaki raczej suche, jedynie podmokło i więcej błota jest na ścieżce na Wysoką Kopę za wiatą. Więcej ludzi dopiero na samej Hali Izerskiej w okolicach Chatki Górzysów (zamknięta do odwołania), sporo rowerzystów. Parking też nie był zapełniony do końca.
Góry Izerskie

Wysoka Kopa

2020-05-08 22:11
Insta@wariatkinaszlaku
Trasa: Rozdroże Izerskie-Rozdroże Pod Wysoką Kopą-Wysoka Kopa-Kopalnia Kwarcu Stanisław-Wysoki Kamień-Rozdroże Izerskie. Trasa przyjemna, widokowa, raczej sucha, odcinek od Rozdroża pod Wysoką Kopą do Wysokiej Kopy podmokły, sporo błota, na trasie powalone modrzewie i brzozy. Schronisko na Wysokim Kamieniu nieczynne, ale jest otwarte okienko z napojami, są dostępne pieczątki.
Beskid Sądecki, Pieniny

Radziejowa, Wysoka

2020-05-08 21:09
Sevencoins.pl
Szlachtowa-Przehyba-Radziejowa, Obidza-Wysoka-Szlachtowa. Pogoda idealna, troszkę błota. Na szlakach dzisiaj mało ludzi, najwięcej na odcinku GSB, niebieskim wzdłuż granicy i na Wysokiej. Uwaga na psy pasterskie, bo lubią się puścić za biegaczami. Wieża na Radziejowej zamknięta, ale wyglada jak skończona, nie wchodziłem na nią 🙂
Gory Izerskie, Karkonosze

Szrenica, Wysoki Kamień, Wysoka Kopa

2020-05-01 16:31
Tomasz Brzana
Jakuszyce (zielony, czarny)- Szrenica (czarny,czerwony)- Wysoki Kamień (czerwony)- Wysoka Kopa (czerwony, zielony)- Jakuszyce Na szlaku zielonym z Jakuszyc na Szrenicę zalega jeszcze trochę ubitego śniegu. Szlak czerwony ze Szrenicy przez Kamieńczyk do Szklarskiej suchy. Ostatnie 1,5 km na Wysoką Kopę trzeba uważać, bo jest grząsko i błotniście. Warunki pogodowe dobre. Z rana mgliście, jednak z upływem dnia pogoda sprzyjała widokom i wędrówce. Schronisko Szrenica, Hala Szrenicka i Kamieńczyk otwarte oczywiście w odpowiednim reżimie sanitarnym (posiłki na wynos). Schronisko na Wysokim Kamieniu działa okienko.
Góry Izerskie

Wysoka Kopa

2020-04-30 21:56
Góry Wolności
Rozdroże Izerskie (żółty) - Wysoka Kopa - Kopalnia Stanisław - Hala Izerska - Rozdroże Izerskie Szlak w większości suchy. Po drodze kilka płatów śniegu, a najwięcej wody tradycyjnie na "szlaku" w drodze na Wysoką Kopę (od wiaty). Przyroda powoli budzi się do życia, niestety smutny widok wielu wyschniętych strumieni 🙁 Na odcinku 27 kilometrów spotkałem tylko 10 razy grupki ludzi, więc nie było tak źle 🙂
Pieniny, Beskid Sądecki

Wysoka, Radziejowa

2020-04-28 20:27
Adrian Piwowar
Wysoka - Palenica - Dzwonkówka - Wielka Przehyba - Radziejowa - Wielki Rogacz - Wysoka Wyjście od Jaworek na wschód słońca na Wysoką. Gwieździsta noc, temperatura dodatnia, na szczycie lekki wiatr. Do południa pełne słońce i bardzo dobra widoczność. Na szlakach pusto, pierwszych ludzi spotkaliśmy po 27 km przy schronisku na Przehybie (nieczynnym). Troszkę więcej osób w okolicach Radziejowej - wieża na szczycie ukończona lecz nie oddana do użytku - niemniej turyści nic nie robią sobie z ostrzegawczych tabliczek. Po południu wzmogło się zachmurzenie i wiatr. Na całej trasie bardzo sucho.
Góry Izerskie

Wysoka Kopa

2020-04-25 22:57
Insta@kasia_woj8000
Trasa Jakuszyce - Stacja Turystyczna Orle - Hala Izerska - Rozdroże pod Cichą Równią - Wysoka Kopa i powrót do Jakuszyc, wyprawa pieszo-rowerowa, warunki idealne, miejscami zalegający śnieg.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.