Warunki dla zapytania Wysoka:Pieniny, Beskid Sądecki

Wysoka, Radziejowa

2020-11-19 00:11
Przygodnik Podróżniczy
Dużo błota, ludzi brak, widoki podobnie jak wczoraj - wspaniałe. Od 1000m n.p.m. dokuczliwy wiatr. Im wyżej, tym mocniejszy. W przypadku obu szczytów opis w zasadzie ten sam 😉
Pieniny

Wysoka

2020-11-15 22:30
Piotr Ściesiński
Zielony, następnie niebieski szlak z Jaworek na Wysoką. Wiekszość szlaku pokrywa błoto.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-11-07 09:28
Insta@agakranz
Przez Dolinę Chochołowską, a następnie Trzydniowiański Wierch i Kończysty Wierch. Bardzo dobre warunki pogodowe od rana do 16 pełne słońce, bezchmurne niebo. Temp na tyle wysoka, że można spokojnie w krótkim rękawku przejść cały szlak. Miejscami błoto, trochę śniegu, ale 100% poza szlakiem.
Pieniny

Palenica, Wysoka, Obidza

2020-11-01 20:41
Angelika Rzepecka
Wyjazd kolejką na Palenicę, wędrówka szlakiem granicznym aż na Obidzę. Dziś zejście szlakiem czerwonym do Jaworek. Jeśli chcesz przejść suchą stopą bez ubrudzenia butów spodni stuptutów - PIENINY NIE SĄ DLA CIEBIE! Na Szafranówce i dalszych polanach błoto, za Wysoką na szlaku niebieskim więcej błota, dziś na czerwonym w stronę Jaworek kwadrans z arcybłotem na wyjeżdżonym przez sprzęt szlaku. Poza stuptutami kijki również przydatne. Poza błotem widoki cudowne, mgły w dolinach, dziś przed 10 obłędny widok z Obidzy na Tatry. Poza tym błoto, pamiętajcie. PS. Ludzi w sobotę całe zero - od Palenicy po Obidzę spotkaliśmy w sumie 14 osób, w tym między Palenicą a Durbaszką całe ZERO.
Pieniny

Wysoka

2020-10-30 11:52
Insta@_._barbie_._
Szlak ze Schroniska pod Durbaszką na Wysoką. Pogoda idealna od samego wschodu słońca. Zero wiatru, czyste niebo, piękne widoki. Po południu ok 16 zaczął padać deszcz, ale jest ciepło.
Pieniny

Wysoka

2020-10-25 12:28
Marek Kornafel
Szlak z Jaworek przez Homole na Wysoką. Mokro, na szlaku błoto, widoczność kiepska, ludzi sporo. Temp ok 10st
Góry Izerskie

Wysoka Kopa

2020-10-23 22:46
Insta@szuszu26
Niebieskim szlakiem ze Szklarskiej Poręby do Rozdroża pod Izerskimi Garbami, dalej czerwonym przez Wysoką Kopę do Chatki Górzystów. Powrót niebieskim do Szklarskiej. Pogoda mieszana: słońce i super widoczność oraz zachmurzenie i zimno 🙂 Na trasie dużo błota.
Tatry

Mała Wysoka, Polski Grzebień

2020-10-18 21:18
Bartłomiej Rucki
Trasa: Tatrzańska Polanka - Śląski Dom - Polski Grzebień - Mała Wysoka - Polski Grzebień - Śląski Dom - Tatrzańska Polanka. Do schroniska bez problemów, w połowie drogi na Polski Grzebień polecamy założyć raczkiraki, ponieważ miejscami było ślisko. Ostatni odcinek to już całkowita zima, śniegu miejscami 50 cm. Na trasie ludzi bardzo mało, ale to akurat duży plus 😉
Beskid Sądecki, Pieniny

Radziejowa, Wysoki Wierch

2020-10-14 20:57
Insta@mountain_bastard
Trasa: Obidza-(niebieskim) Wysoka- Wysoki Wierch - (żółtym) Szlachtowa-(niebieskim Papieskim)Przehyba -(czerwonym) - Radziejowa - Obidza Na szlaku dużo błota, miejscami ślisko. Do południa niewielki opad deszczu ze śniegiem. W południe przejaśnienie (nawet przez chwilę było widać Tatry). Później bez opadu. W paśmie Radziejowej od Przehyby do Wielkiego Rogacza mocno oblodzone drzewa w połączeniu z wiatrem łamały się jak zapałki. Na szlaku nikogo nie spotakłem.
Pieniny

Wysoka

2020-10-11 18:19
Dobrawa Baumert
Błoto, ślisko, po drodze pięknie i kolorowo, w górach każda pogoda ma swój urok. Na szczycie mleko, widok na Tatry tylko na obrazku.
Tatry

Giewont

2020-10-09 23:53
Insta@marianeckooo
Dolina Strążyska - Przełęcz w Grzybowcu - Giewont - Konracka Przełęcz - Hala Kondratowa - Kalatówki - Przełęcz Białego - Dolina Białego Wyszedłem przed 9 z Doliny Strążyskiej, w lesie szlak do Wyżniej Kondrackiej Przełęczy miejscami śliski, w miejscach odsłoniętych sucho, po 11 na szczycie Giewontu widoczność bardzo dobra, wysoka temperatura i bezwietrznie. O 12 powrót przez Halę Kondratową Kalatówki Dolinę Białego, w czasie zdjęcia Kasprowy chwilowo przykrywały chmury.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-09-19 12:29
Włodzimierz Pawlak
Szklarska Poręba - Szrenica - Śnieżne Kotły - schronisko pod Łabskim Szczytem - Szklarska Poręba. Warunki na szlakach idealne, piękna słoneczna pogoda. Frekwencja wysoka, w schroniskach tłumy.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.