Warunki dla zapytania Wysoki Kamień:Góry Izerskie

Wysoki Kamień, Chatka Górzystów, Stóg Izerski

2020-03-01 23:35
Insta@head_full_of_adventures
1.03 szlaki już przetarte. Pogoda zmienna, na zmianę słońce i ciepło, chwilę później b. pochmurno, zimny wiatr i gęsta mgła. 2.03- odwilż, śnieg tępy i mokry, mglisto. Czerwonym ze Szklarskiej Poręby, przez Wysoki Kamień do Orle, potem do Chatki Górzystów, Polana Izerska. Nastepny dzień Chatka - Schronisko na Stogu i powrót.
Góry Izerskie

Schronisko Wysoki Kamień

2020-01-18 22:32
Insta@p.e.t.e.86
Szlak ze Szklarskiej Poręby na schronisko Wysoki Kamień. Śniegu bardzo mało, szlak miejscami mocno oblodzony. Raczki raczej wymagane choć zdarzali się ludzie bez.
Góry Izerskie

Wysoki Kamień

2019-12-29 17:55
Insta@czerskim
Ok 10cm świeżego śniegu, lekki mróz, ok -2st, słonecznie, bezwietrznie, doskonała widoczność.
Góry Izerskie

Wysoka Kopa

2019-05-01 17:22
Insta@izkkaaa
Szlak na Wysoką Kopę ze schroniska Orle, zejście do Szklarskiej Poręby przez Wysoki Kamień. Czy pogoda w górach na majówkę zawsze musi taka być? Na szlaku ze schroniska na Kopę miejscami cała droga w śniegu, ale ubitym. Pomiędzy Wielką Kopą a Wielkim Kamieniem sporo błota, ale da się przejść bez większych problemów. Szlak Wielki Kamień - Szklarska Poręba warunki bardzo dobre, nie ma śniegu ani błota 🙂
Góry Izerskie

Wysoka Kopa

2019-04-22 12:26
Insta@ewantonina
Podejście czerwonym szlakiem na Wysoką Kopę przez Wysoki Kamień. Do Kamienia sucho, za Kamieniem miejscami resztki sniegu, im dalej tym więcej. Przy dojściu do starej kopalni już mokry snieg bądź kałuże wszędzie, do samej Kopy trzeba brnąć przez las przez śnieg, miejscami można się zapaść po kolano. Zalecane dobre, nieprzemakalne buty, ale raczki niepotrzebne.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.