Warunki dla zapytania Zadni Granat:Tatry

Zadni Granat

2020-02-14 23:19
Sebastian Stepniowski
Kuźnice -Czarny Staw Gąsienicowy -Zadni Granat - Murowaniec Warunki b. dobre, raczki wskazane do Czarnego Stawu, późnej raki obowiązkowo (przy czym teraz ma przyjść ocieplenie i może się trochę zmienić). Zjazd bezpośrednio ze szczytu, uwaga na wystające kamienie, od Zmarzłego Stawu bardzo mało ludzi. Założony ślad na Kozią Przeł. (była zjeżdżana przez conajmniej dwa zespoły, podobnie jak Honoratka). W Murowańcu tłumy.
Tatry

Zadni Granat

2020-02-13 22:49
Insta@pan__kubus
Podejście na Zadni Granat od Dolinki Koziej. Dojście do dolinki raczej bezproblemowe, szlak przetary, ale za stawem raki obowiązkowe. Ponad dolinką szlak był przecierany dzisiaj. Wiało tak, że raczej niewiele z tego przetarcia zostało. Jest trochę lodu, lodoszreni. W większości miejsc można zapaść się po kostki, czasem po kolana, rzadko po uda. No ale jak jest ochota, to dla widoków na pewno warto 😉
Tatry

Zadni Granat

2020-01-26 13:13
Marcin Borys
Zadni Granat z Doliny Koziej. Śnieg w południe miękki, nie sprawia większych problemów. W górnych partiach wystające skały, trawy. Killka osób na szlaku.
Tatry

Zadni Granat

2020-01-25 19:55
Insta@janiemogevevo
Hala Gąsienicowa, Czarny Staw Gąsienicowy, Zadni Granat. Mało śniegu, na podejściu dużo cienkiej lodoszreni, zapadasz się po kolana, miejscami lód.
Tatry

Zadni Granat

2020-01-15 10:26
Artur S
Trasa: Kuźnice do Murowańca przez Boczań, Czarny Staw, Zadni Granat Kolejny dzień wspaniałej pogody w Tatrach. Szlak przetarty, śnieg zmrożony. Uwaga przy schodzeniu odrywająca się zmarzlina i płaty lodu - osoby schodzące i wchodzące w tym samym czasie po przetarciu muszą uważać na siebie.
Tatry

Granaty

2019-10-26 20:07
Jakub Krawczyk
Trasa : Kuźnice - Czarny Staw Gąsienicowy - Skrajny Granat - Pośredni Granat - Zadni Granat - Kozia Dolinka - Czarny Staw Gąsienicowy - Kuźnice Wyjście o 7 z Kuźnic, pogoda jak i widoczność super, prawie bez wiatru, od szczytu w pełnym słońcu. Ludzi na szlaku do Czarnego Stawu sporo, poźniej w stronę Granatów już mniej. Na szczycie ok.10 osób. Przejście przez Granaty raczej płynne bez zatorów. Miejsce warte odwiedzenia 🙂
Tatry

Granaty

2019-10-01 16:17
Tomasz Szczęch
Trasa: Czarny Staw - Zmarzły Staw - Dolinka Kozia - Zadni Granat - Skrajny Granat - Czarny Staw Słonecznie, powyżej 2000 m wietrznie i liczne oblodzenia po północnej stronie. Bardzo niebezpiecznie.
Tatry

Zadni Granat

2019-09-22 20:16
Damian Skrzęta
Słoneczna pogoda, śniegu praktycznie zero, turystów nieszczególnie dużo.
Tatry Wysokie

Orla Perć (Kozia Przełęcz - Zadni Granat)

2019-09-20 12:07
Piotr Pisarzowski
Znaczna ilość świeżego sypkiego śniegu na całym odcinku szlaku. Łańcuchy oblodzone, większość przymarznięta do skały. Czekan i raki nieskuteczne. Miejscami szlak oblodzony.
Tatry

Granaty

2019-06-14 23:32
Joanna Świerad
Od Skrajnego do Zadniego. Cały szlak od Czarnego Stawu na Skrajny Granat suchy, bez śniegu, bardzo dobre warunki. Fragment Orlej pomiędzy Granatami tak samo. Na zejściu, w okolicach Zmarzłego Stawu kilka dużych płatów śniegu, jeden można obejść górą, myśmy szły przez. Ostrożność wskazana zwłaszcza w 2 miejscach można się sturlać do stawu, raczki i kijki mogą się przydać. Przy zejściu, w godzinach popołudniowych nie były nam potrzebne, śnieg był bardzo miękki. PS: fragment OP Zadni Granat-Kozi Wierch, widziany z Zadniego też wygląda na suchy.
Tatry

Zadni Granat

2019-05-18 10:25
Insta@kate_xero
Murowaniec- Kozia Dolinka- Zadni Granat. Od Czarnego Stawu do Zadniego mokry, zapadający się śnieg (można wpaść po uda). Trasa wydeptana.
Tatry

Zadni Granat

2019-05-11 15:25
Insta@wolek_i_osiolek
Śnieg mokry i grząski, od Koziej Dolinki szlak słabo przetarty. Lekki wiatr na szczycie. Po godzinie 13.00 spore ocieplenie przez co schodzenie w jeszcze miększym śniegu stało się średnio komfortowe 🙂
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.