Warunki dla zapytania Zielony Staw Kieżmarski:Tatry

Przełęcz pod Kopą

2022-08-05 23:34
Insta@wero.nika2
Trasa: Strednica szlak zielony  - Szeroka Przełęcz Bielska (Siroke Sedlo) 1825 m n.p.m. szlak czerwony - Vyšné Kopské Sedlo 1933 m n.p.m. szlak czerwony - Przełęcz pod Kopą (Kopské sedlo) 1749 m n.p.m. szlak czerwony - Wielki Biały Staw (Veľké Biele pleso) szlak czerwony w prawo - Zielony Staw Kieżmarski ? Schronisko ?Chata pri Zelenom plese? szlak żółty - Kežmarská Biela voda Trasa wymagająca, ale przyjemna. Na trasie mało ludzi, ale to tez może przez pogodę. Niestety tylko kilometr bez opadów. Później mgła, deszcz i wiatr. W schronisku bardzo dużo osób mimo takich warunków. Polecam przy dobrej pogodzie te trasę, będzie lepsza widoczność.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Tatry

Zielony Staw Kieżmarski

2022-07-26 22:44
Insta@be_like.me
Wyjście żółtym szlakiem z parkingu Biela Voda. Początek suchy i przyjemny. Dalej niestety dały o sobie znać wczorajsze deszcze. Na szlaku miejscami dość sporo wody. Ludzi również sporo. Pogoda idealna do maszerowania. W lesie trochę nawet chłodno. Przejście myślę, że dosyć mało przyjemne dla nóg z uwagi na luźne kamienie. Jednak ogólnie bardzo spoko wycieczka w przepiękne miejsce, które wynagradza jakiekolwiek trudy.
Tatry

Zielony Staw Kieżmarski

2022-05-16 06:48
Insta@fox_travelers
Z parkingu Biela Voda idziemy żółtą drogą ok. 5 km, bez śniegu. Dalej do schroniska Chata pri Zelenom Plese śnieg i woda. Ślisko ? nie polecamy butów letnich. Piękna pogoda na Zelenom Plese.
Tatry

Zielony Staw Kieżmarski

2022-03-19 21:37
Sara Kryjak
Żółtym szlakiem z parkingu Biela Voda. Rano trochę lodu w zacienionych miejscach, po południu pojawiały się fragmenty z mokrym, topniejącym, ciężkim śniegiem, szczególnie niżej. Jednak przeważająca większość trasy to twardy śnieg, idealne warunki na raczki. Bardzo dużo skiturowców. Był nawet psi zaprzęg z husky?mi. Pogoda żyleta. Cena parkingu - 8 euro.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.