Warunki dla zapytania Klimczok:Beskid Śląski

Szyndzielnia, Klimczok i Błatnia

2020-07-01 21:43
Insta@ceeli.p
Przyjemna pętla z Wapienicy. Pogodnie i ciepło. Szlaki generalnie suche, tylko miejscami błoto. Ludzi niewiele, nie ma to jak góry poza weekendem 🙂
Beskid Śląski

Klimczok

2020-06-05 22:06
Insta@patrycjakarolinap
Błatnia- Klimczok Z Brennej na Błatnia i dalej na Klimczok Zielona, słoneczna, bezwietrzna sobota przyciągnęła sporo turystów, na górze odpoczynek z widokiem na Tatry!
Beskid Śląski

Klimczok

2020-05-30 22:08
Adam Pisarczuk
Jaworze-Klimczok-Jaworze Żółtym szlakiem od Jaworza na Klimczok. Deszcz towarzyszył cały czas. Na szlaku płynęły sobie strumyki i mini potoki. Błota o dziwo niewiele, tylko miękka ziemia z zeschniętym runem leśnym. Gdzieniegdzie duże kałuże - trzeba obchodzić. Przy schodzeniu uwaga na rozmiękczoną ziemię, może ujechać noga. Piękny zapach mokrego, górskiego lasu. Szum wody. Szum deszczu w liściach. Chodzenie w takich warunkach ma swój urok 😉
Beskid Śląski

Klimczok

2020-05-23 19:24
Przemek Lesman
Start z ulicy widokowej i dojście do szlaku czerwonego przez Chatę Wuja Toma, dalej na Klimczok i Szyndzielnię, powrót przez przełęcz Kołowrót i zielonym na Klimczok i do szczyrku w dół niebieskim. Ludzi sporo ale tylko na szczytach i szlaku pomiędzy Klimczokiem a Szyndzielnią, wszędzie sucho, praktycznie zero błota, w schroniskach wszystko na wynos dostępne. Dobre piwo dostępne tylko w Chacie Wuja Toma, tam też najlepszy klimat 🙂
Beskid Śląski

Błatnia

2020-05-16 12:13
Michał Nowak
Start na parkingu w Bielsku-Białej Wapienicy, szlakiem żółtym na Szyndzielnię, dalej czarnym obok Klimczoka, dalej żółtym na Błatnię i niebieskim do punktu początkowego. Pogoda idealna, szlak suchy. Po trasie, szczególnie w pobliżu schronisk, sporo turystów pieszych oraz rowerowych. Schroniska czynne, prowadzą sprzedaż okienkową.
Beskid Śląski

Klimczok, Szyndzielnia

2020-05-09 08:36
Kasia Ujma
Szlak żółty bardzo przyjemny, raczej sucho, tylko momentami troszkę błota. Bardzo dużo ludzi na szlaku (nigdy tyle nie widziałam jednego dnia w górach) oraz przy schroniskach na Szyndzielni i pod Klimczokiem. Oba schroniska działają na wynos.
Beskid Śląski

Klimczok, Błatnia

2020-04-26 05:49
Insta@thrashhmetalviking
Trasa: Wapienica- zapora - Błatnia - Klimczok - Szyndzielnia- Dębowiec Pogoda dobra. Widoczność dobra. Szlak suchy. Bardzo dużo ludzi.
Beskid Śląski

Klimczok

2020-04-24 22:45
Insta@dwa_na_10
Godz. 5:20. Zimny wiatr i sporo chmur, w drodze powrotnej przez moment kropiło.
Beskid Śląski

Klimczok

2020-02-29 12:23
Małgorzata Żerdzińska
Szczyrk - Chata Wuja Toma - Klimczok - Wilkowice-Bystra PKP śnieżnie, wietrznie, słonecznie. cudny widok na Tatry!
Beskid Śląski

Szyndzielnia

2020-02-22 17:29
Robert Włodarczyk
Z Szyndzielni na Klimczok. Piękne słońce, śnieg idealny do spaceru i na sanki. Niestety strasznie wiało, szczególnie w okolicy Klimczoka.
Beskid Śląski

Szyndzielnia, Błatnia

2020-02-09 17:42
Insta@wschodjestpiekny
Warunki z wczoraj ze szlaku Bielsko-Biała Wapienica - Szyndzielnia - Klimczok - Błatnia - Wapienica. Szlak przetarty na całej długości. Przejście bez problemów. Trochę lodu na podejściu żółtym szlakiem z Wapienicy na Szyndzielnię, raczki będą pomocne, ale z uwagi na krótki odcinek, nie są niezbędne. W dolnych partiach gór trochę błota.
Beskid Śląski

Szyndzielnia i Klimczok

2020-02-09 16:08
Patryk Tomera
Od Bielska Białej Leszczyny, żółtym szlakiem przez Kołowrót: początek podejścia dość oblodzony, później śniegu znacznie więcej, miejscami grząsko. Na fragmencie między Szyndzielnią a Klimczokiem potężny wiatr, zwiększający odczucie chłodu. Zejście niebieskim szlakiem ze schroniska, a dalej żółtym do Wilkowic: początkowo bardzo dużo śniegu, dalej lód na przemian z potoczkiem górskim, od wysokości około 500m n.p.m. śnieg się topi coraz mocniej i zaczyna się "ciapa" 😉
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.