Warunki dla zapytania Czerwone Wierchy :Tatry

Czerwone Wierchy

2021-09-26 23:59
Muskat 4U
Kuźnice - Kasprowy Wierch - Kopa Kondracka - Ciemniak - Tomanową Dolina - Dolina Kościeliska - Wąwóz Kraków ze Smoczą Jamą - Droga pod Reglami (do Doliny Za Bramką) Podejście na Kasprowy suche i przyjemne, przejście od Kasprowego przez Kopę Kondracką i Czerwone Wierchy również piękne i suche. Względnie mało ludzi na szlaku. Na Ciemniaku mgła i wiatr. Od Chudej Przełączki znów pięknie i bezwietrznie. Dolna część szlaku w Tomanowej Dolinie lekko wilgotna i wyślizgane kamienie. W Dolinie Kościeliskiej sucho i dużo ludzi (w schronisku spora kolejka). Wąwóz Kraków mokry, ale niezbyt śliski. Duża kolejka (gdyż napotkaliśmy wycieczkę szkolną). Wyjście z jaskini i szlak żółty prowadzący do Polany Pisanej bardzo śliski i nieprzyjemny. Dalej w Kościeliskiej i pod Reglami sucho i przyjemnie.
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-09-23 09:39
Insta@miss.anormale
W godzinach południowych. Zaśnieżone, śnieg udeptany, gdzieniegdzie oblodzony. W raczkach do przejścia.
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-09-20 23:10
Katarzyna Królikowska
- 10 stopni. Ślisko. Trasa Kiry - Ciemniak - Krzesanica - Małołączniak - Kopa Kondracka - Przełęcz Kondracka - Przysłop Miętusi - Zahradziska - Kiry
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-09-12 16:16
Julia Kaczorowska
Kobylarzowy Żleb - Ciemniak - Kopa Kondracka - Kasprowy - Kuźnice. Start o 5 rano żeby zminimalizować tłumy (ale pod koniec trasy oczywiście już się pojawiły). Pogoda niby cieplutka, ale jak zawiało to softshell konieczny. Warunki: bez zastrzeżeń, piękne jesienne góry, jedyne zastrzeżenie do tłumów. Wczesne wyjście jedynym wyjściem, a i tak w pewnym momencie są nie do uniknięcia.
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-09-11 23:21
Insta@_kajetanjaros
Żółty szlak na Kondracką Przełęcz, potem Czerwone Wierchy całe i zielonym szlakiem do Doliny Kościeliskiej. Warunki bardzo dobre, słonecznie.
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-09-11 16:09
Sonia Krzyśko
Przy schodzeniu niebieskim szlakiem z Małołączniaka spotkaliśmy jednego Pana z maleńkim pieskiem, który kompletnie nie był w stanie iść oraz Panią z kotem w plecaku... Kot miauczał i widać było po nim, że jest przerażony 🙁 Myślę, że apel warty opublikowania - ludzie błagam Was, Tatry to nie jest miejsce dla domowych zwierząt, które są przerażone sytuacją. Zwracajcie uwagę na takich ludzi na szlakach, uświadamiajcie ich, może już drugi raz tego nie zrobią. Ps: 11.09 warunki na Czerwonych Wierchach oraz na Giewoncie - sztosik ?? Na Giewoncie o 8 rano tylko kilka osób, kto rano wstaje... 😉
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-09-10 23:17
Insta@sylviaa.dr
Początek w Dolinie Kościeliskiej. Cel: Małołączniak, Krzesanica i Ciemniak. Lekki zator przy wchodzeniu i schodzeniu z Małołączniaka. Pogoda rewelacyjna, dużo słońca, momentami zawiało. Czerwone Wierchy powoli nabierają jesiennych kolorów. Coś pięknego!
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-09-07 17:34
Insta@kata.karzyna
Trasa z Doliny Kościeliskiej czerwonym szlakiem na Ciemniak - Krzesanicę - Małołączniak - Kopę Kondracką - Schronisko na Hali Konradowej - Kuźnice Warunki bardzo dobre, sucho, spokojnie do przejścia, aczkolwiek dobre buty wskazane, bo miejscami na kamieniach ślisko.
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-08-11 19:26
Insta@z2zlego
Kiry - Przysłop Miętusi - Małołączniak - Krzesanica - Ciemniak- Dolina Kościeliska Na niebieskim szlaku do Kobylarzowego Żlebu mokro i ślisko, potem warunki bajeczne. Uroku dodało stado kozic i trzy orły przednie (!)
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-08-08 17:31
Insta@martynapiasta
Rano w Dolinie Kościeliskiej lekki deszcz i zachmurzenie, około 8 zaczęło padać mocniej. Podejście na Ciemniak zielonym szlakiem, szybko pięknie się wypogodziło. Ciepło i wietrznie, na grani wspaniały spektakl chmur. Ludzi dosyć mało, bardzo miła odmiana po sobotnich Tatrach Wysokich, nawet przy schronisku na Hali Kondratowej bez większych tłumów.
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-08-07 19:16
Insta@giacomino141
Kiry, Ciemniak, Krzesanica, Małołączniak, zejście niebieskim szlakiem do Przysłopu Miętusiego i potem z powrotem na Kiry. Od 6:00 przyjemne zachmurzenie i chłodek, ale już 8-9 rano słońce w pełni , w okolicach Chudej Przełączki dość wietrznie, potem na szczytach samo słońce. Warunki pogodowe idealne. Dużo ludzi na szczytach, ale wszyscy znaleźli sobie miejsca. Szlak na górę zielonym suchy, zejście niebieskim od Małołączniaka miejscami wilgotne, warto zwolnić. Kobylarzowy Żleb
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-07-25 23:57
Insta@aadored
Wejście czerwonym szlakiem z Kir. Bardzo silny wiatr na podejściu na Ciemniak, ewidentne zachmurzenie na Krzesanicy. Pod podejściem na Krzesanicę liczne przejaśnienia i osłabienie wiatru. Sporo ludzi na Kopie Kondrackiej oraz na zejściu do schroniska na Hali Kondratowej.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.