Warunki dla zapytania Giewont, Kopa Kondracka :Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2022-01-11 00:28
Artur Migdał
Kuźnice - Hala Kondratowa - Giewont - Kopa Kondracka - Hala Kondratowa - Kuźnice. Dodam, że wejście na Giewont od Kondrackiej Przełęczy zalecam w rakach (ale wchodzilischodzili też w raczkach) a wejście i zejście z Kopy Kondrackiej to musowo w rakach. Na Kopie zmrożony śnieg.
Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2021-11-27 11:18
Marta Piorun
Dolina Strążyska - Giewont - Kopa Kondracka - Hala Kondratowa - Ścieżka nad Reglami - Dolina Białego - Dolina Strążyska Powyżej linii lasu miejscami sporo nawianego śniegu. Od Siodła przydatne raczki, szczególnie na kopule szczytowej Giewontu. Łańcuchy nie są jeszcze oblodzone. Zejście z Przełęczy pod Kopą Kondracką nie jest oblodzone, a zaśnieżone, ale i tutaj przydatne raczki.
Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2021-10-30 00:59
Insta@mountain.crazy.girl
Z Kuźnic niebieskim szlakiem przez Kalatówki na Halę Kondratową a następnie przez Kondracką Przełęcz na Giewont. Dalej żółtym szlakiem na Kopę Kondracką i kolejno czerwonym na Przełęcz pod Kopą Kondracką. Zejście zielonym szlakiem do schroniska PTTK na Hali Kondratowej i dalej niebieskim powrót do Kuźnic. Warunki bardzo trudne zwłaszcza na grani i przełęczach z racji bardzo silnego wiatru. Sporo oblodzeń na zielonym szlaku od Przełęczy pod Kopą Kondracką. Pomimo wiatru widoki rewelacyjne, bezchmurnie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.