Warunki dla zapytania Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem :Tatry

Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem

2021-09-11 22:21
Waldemar Jasiński
Momentami lekko mokra skała, ale nie w najtrudniejszych technicznie miejscach. Poza tym wszystko w najlepszym porządku. Ludzi dość sporo, ale w porównaniu do bardziej popularnych miejsc było nieźle i raczej nic się nie korkowało.
Tatry

Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem

2021-09-11 16:04
Dariusz Jakubowski
Godz. 9:40. Na podejściu pojedyncze osoby. Przy schodzeniu spotykało się już dużo ludzi idących w górę.
Tatry

Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem

2021-08-22 21:54
Insta@tomaszpodgorke
Podejście na Morskie Oko bez większych problemów technicznych... No może poza brakiem internetu po drodze... Czarny Staw pod Rysami stoi dalej na swoim miejscu... Podejście na Mięguszowiecką Przełęcz w większości po suchej skale, jedynie w kominkach często mokro i wilgotno. Podejście od Kazalnicy na Przełęcz, w większości po kruchych skałach, sporo kruszyzny, piarżyska i luźnego, sypkiego materiału. Schodząc, trzeba zachować szczególną ostrożność, bo noga może objechać... Myślę, że lepiej schodziłoby się w rakach... Na Przełęczy ludzi mało niczym w poniedziałek na 6:00 rano w Kościele... Schodzić bardzo ostrożnie! Kolana na zejściu potrafią się odezwać...no chyba, że ktoś jest młodszy ode mnie... Na podejściu od Czarnego Stawu pod Rysami na Przełęcz pod Chłopkiem, po drodze, napotkana tylko jedna kupa... co świadczy o małej popularności szlaku...
Tatry

Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem

2021-08-09 23:50
Insta@ada_panek
Trasa: Palenica Białczańska - Morskie Oko - Czarny Staw pod Rysami - Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem Warunki rewelacyjne, powyżej Czarnego Stawu pojedyncze osoby idące na przełęcz, zero kolejek i tłumów przy przechodzeniu trudniejszych momentów. Przy schodzeniu od Czarnego Stawu do Morskiego Oka jeden wielki korek na trasie, bardzo duża ilość osób mimo dnia nieweekendowego. Im wyżej tym lepiej, tym mniej ludzi 🙂
Tatry

Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem

2021-07-25 10:07
Pawel Wójcik
Szlak zielony od Czarnego Stawu pod Rysami. Choć rano pogoda na dole była słoneczna, nad Mięguszem zaczęły się kłębić chmury, mimo to szliśmy do przodu. Ok 12 zaczął padać deszcz, co na tym szlaku znacznie utrudnia przejście, skały śliskie, śniegu praktycznie ślady, ale w mało znaczących miejscach. Na szczycie załamanie pogody, silny wiatr, temp. odczuwalna ok 8C, widoczność ograniczona przez niskie chmury, aczkolwiek im niżej tym mniej wilgoci i spokojniej.
Tatry

Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem

2021-07-07 21:20
Insta@bartolomeo.vampa
Morskie Oko - Przełęcz pod Chłopkiem - Morskie Oko Szlak prawie w całości suchy, poza fragmentem, który przecina potok i dwoma krótkimi fragmentami z zalegającym śniegiem, które można spokojnie ominąć lub przejść bez raczkówraków. Warunki wspaniałe.
Tatry

Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem

2021-06-20 12:48
Maria Piotr Sarapata
Wycofałem się z Kazalnicy z powodu podejścia na ostatniej prostej pod ścianą. Nie chciałem spaść do Maszynki do Mięsa. Szlak jest w 2 miejscach do Kazalnicy w śniegu. Konieczne raki i czekan!
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.