Warunki dla zapytania Rusinowa Polana :Tatry

Rusinowa Polana

2021-10-14 23:26
Insta@lusawa_gosia
Podejście od Wierchu Poroniec - trochę błota pod koniec, zejście niebieskim szlakiem - na schodach prowadzących na Wiktorowki bardzo ślisko.
Tatry

Rusinowa Polana

2021-10-13 09:15
Michał Bilko
Nie jest ślisko, temp ok -3, świeży snieg, może że 4cm.
Tatry

Rusinowa Polana

2021-09-24 15:53
D
Start z Palenicy Białczańskiej niebieskim szlakiem na Rusinową, następnie czarnym + czerwonym do schroniska i asfaltem do Palenicy. Szlaki suche, jedynie na czarnym gdzieniegdzie błoto bez znaczenia. Pojedyncze osoby spotkane na większości trasy, najwięcej oczywiście podczas powrotu asfaltem. Warto kupić bilety wstępu on-line, mimo słabszej pogody ok. godz 10 kolejka do wejścia do TPN na ok. 20 os. Parking na Palenicy pełny.
Tatry

Rusinowa Polana

2021-09-18 18:48
Beata Odj
Trasa: Wierch Poroniec- Rusinowa Polana- Wiktorówki- Rusinowa Polana- Polana pod Wołoszynem- Wodogrzmoty Mickiewicza- Stara Roztoka Start z Wierch Porońca. Ruch na trasie jak w szczycie letniego sezonu. Bardzo dużo ludzi mimo pogody, która mówiła nie idź! Zejście na Wiktorówki bez utrudnień. Na Rusinowej Polanie dużo ludzi, przejście na Polanę pod Wołoszynem wymagało w kilku miejscach szczególnej uwagi, ale dało się przejść suchym butem. W Schronisku Roztoka cisza i spokój, pyszna borowikowa z kluseczkami, a szarlotka i herbata roztocka warte tego, żeby tam specjalnie pójść!
Tatry

Krzyżne

2021-09-04 16:36
Michał Glosz
Palenica - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Krzyżne - Rówień Waksmundzka - Gęsia Szyja - Palenica Droga przez "Piątkę" na Krzyżne sucha i z bardzo małą ilością ludzi. Na przełęczy kilkadziesiąt osób. Zejście w kierunku Murowańca początkowo suche. Od Czerwonego Stawu w Dolinie Pańszczycy w kilku miejscach szlakiem przepływa potok lub szlak cały w wodziebłocie - w dwóch miejscach przejście suchą stopą wymaga dobrej strategii i sprawności. Odcinek Gęsia Szyja - Rusinowa Polana zdecydowanie nie dla osób ze słabymi kolanami (tysiące schodów). Widoki super, szlak wymagający kondycji (24km).
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy, Rusinowa Polana

2021-08-14 18:23
Anita Dziekan
Trasa: Kuźnice-Boczań -Schr. na Hali Gąsienicowej- Czarny Staw Gąsienicowy - Psia Trawka- Rowień Waksmundzka - Rusinowa Polana Boczań jak zawsze śliski i mokry, później aż do przejścia z Psiej Trawki na Rówień Waksmundzką sucho. Odcinek Psia Trawka - Rówień Waksmundzka - Waksmundzki Potok kilka miejsc z błotem, w większości do obejścia bokiem. Zejście z Równi Waksmundzkiej czerwonym szlakiem do czarnego mokre i śliskie, trzeba uważać. Czarny i potem niebieski suche. Rano o 6 w Kuźnicach przy kasie już tworzyła się kolejka, do 10:30 w rejonie Hali Gąsienicowej oraz Czarnego Stawu Gąsienicowego dużo ludzi, ale nie tłumy. Na czarnym szlaku Dolina Suchej Wody sporo ludzi szło do góry, kolejne odcinki bardzo przyjemne jak chodzi o innych turystów. Rano ciężkie i ciemne chmury wisiały nad Halą - później się wypogodziło.
Tatry

Rusinowa Polana

2021-08-14 11:30
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Turystów wielu, parkingi pełne, pogoda przyjemna, szlak z Wierch Porońca suchutki. Uważajcie na pszczoły i osy. Dziękuję wszystkim uczestnikom za słuchanie opowieści z serca Tatr "Po Szlaki". Do zobaczenia od wtorku nad Czarnym Stawem Gąsienicowym 🙂
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.