Maja Sindalska – świeżo upieczony przewodnik tatrzański. Z wykształcenia informatyk,  z zamiłowania przewodnik górski. Stworzyła i przez kilka lat prowadziła Klub Górski Imponderabilis, jest również twórczynią i administratorką strony Aktualne Warunki w Górach. Najchętniej prowadzi wycieczki zakopiańsko-tatrzańskie, po polsku, angielsku i hiszpańsku. Posiada również uprawnienia wychowawcy kolonii. Na co dzień mieszka w Krakowie, skąd może poprowadzić autokar lub zabrać turystów w góry własnym autem.

Tel.:  +48 508 pokaż
E-mail: maja... pokaż

 

 

Anna Zwijacz-Kozica „Maja” – przewodniczka III klasy, absolwentka wyższej szkoły turystyki i zarządzania w Poznaniu. Swoją przygodę z górami rozpoczęła z Akademickim Górskim Klubem „HALNY”, później dołączyła do Wysokogórskiego Klubu. Jak nazwisko zobowiązuje prowadzi wycieczki po Tatrach, ale również Pieninach i Podhalu. Ciekawią ją różne miejsca na świecie, zwłaszcza te górskie. Dlatego postanowiła przeprowadzić się znad morza w góry.

Tel.: +48 505 pokaż
E-mail: aniak… pokaż

 

 

 

 

 

Szymon Rapacz – przewodnik tatrzański III klasy. Zainteresowanie górami od młodych lat przekształciło się w pasję. Wycieczki turystyczne coraz częściej zostawały wzbogacane o wspinaczkę, a jazda na stoku zastępowana turami tatrzańskimi. Na co dzień możecie go spotkać w Nowotarskim Boxie – CrossFit Percepcji, gdzie prowadzi zajęcia jako trener. Przy okazji wycieczki zawsze będzie możliwość poprawy podstawowych wzorców ruchowych 😉

Tel.: +48 509 pokaż
E-mail: szymek... pokaż

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij