Kto tworzy stronę Aktualne Warunki w Górach?

Cześć! Mam na imię Maja. Zawodowo zajmuję się przewodnictwem tatrzańskim, z wykształcenia jestem też informatykiem. Stworzyłam ten portal z wielkiej miłości do gór, pracuję nad nim z zapałem już ósmy rok, codziennie dostarczając informacji o aktualnych warunkach panujących na szlakach górskich. Wiadomości z opisami przysyłane są bez ustanku przez Fanów strony, następnie ja je obrabiam i publikuję na wszystkich mediach. Każdego dnia otrzymuję podziękowania i opinie ogromnej pożyteczności i przydatności Aktualnych Warunków w Górach, które motywują mnie do dalszego działania.

Fani wspierają moją pracę poprzez Patronite i Zrzutkę, za co serdecznie dziękuję!

Chętnie nawiążę współpracę z firmami chcącymi wykupić reklamę na stronie lub wesprzeć w inny sposób moją działalność. Poniżej poznacie możliwości reklamowe, jakie mają Aktualne Warunki w Górach 🙂

Zasięg postów i stron

Aktualne Warunki w Górach działają na 4 platformach:

Statystyki z 01.2021r. dla strony Aktualne Warunki w Górach (aktualnewarunki.pl)
Źródło: https://analytics.google.com

 

Statystyki dla https://www.facebook.com/warunki/ 01.2021r.

Formy współpracy

Możliwości współpracy jest naprawdę wiele, a ja jestem otwarta na propozycje. Najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się ze mną bezpośrednio i wspólny wybór najbardziej pasującego obu stronom modelu.

Preferuję firmy związane przede wszystkim z górami i turystyką, formami aktywności: trekkingiem, narciarstwem biegowym, skiturami, biegami górskimi, dogtrekkingiem, rowerami, zdrowym stylem życia, również np. sklepami turystycznymi, wydawnictwami, producentami aplikacji mobilnych, sprzętu elektronicznego, kosmetykami, suplementami diety, napojami izotonicznymi, flotą, paliwem, ekologią. Dopuszczam wśród sponsorów akcji sprzątania gór również producentów alkoholu, gdyż najwięcej śmieci tak naprawdę pochodzi od ich konsumentów, oraz worków na śmieci i rękawiczek.

Można zostać sponsorem strony Aktualne Warunki w Górach lub akcji sprzątania gór (2x w roku – 3.05 i 11.11). Realizuję projekty związane z tematyką strony oraz trafiające w mój system wartości, dlatego zastrzegam sobie prawo do nawiązywania współpracy tylko z wybranymi firmami.

Przykładowe możliwości współpracy:

  • umieszczenie logo firmy w tle strony na facebooku oraz wśród sponsorów w stopce strony www
  • umieszczenie linku do strony firmy w stopce każdego postu o warunkach (fb i insta)
  • umieszczenie logo firmy na koszulkach i w banerach akcji sprzątania gór, wymienienie firmy w każdym poście mówiącym o akcji
  • płatny post (facebook i instagram)
  • test sprzętu w górach
  • reklama sprzętu górskiego przeze mnie na mojej stronie przewodnickiej (fb – 2000 fanów).
  • reklama i wykorzystanie produktu w artykułach prasowych lub wydawanych przeze mnie książkach
  • objęcie patronatu nad wycieczkami z przewodnikiem organizowanymi przez stronę

Opcji jest naprawdę wiele, gdyż prowadzę szeroki zakres działalności. Zachęcam do kontaktu przez mail: info@aktualnewarunki.pl. Zainteresowanym wyślę pdf’a z propozycjami reklamy.