Warunki dla zapytania Bieszczady:Bieszczady

Połonina Wetlińska

2021-05-09 08:12
Marcin Hycnar
Czerwonym z Brzegów Górnych przez Osadzki Wierch, Przełęcz Orłowicza, Smerek i powrót żółtym do Wetliny. Na szlaku wietrznie i dużo błota, co powoduje że jest ślisko.
Bieszczady

Połonina Caryńska

2021-05-02 11:08
Insta@chillthefuuckout
Podejście zielonym szlakiem z Przełęczy Wyżniańskiej, powrót tą samą trasą. Mnóstwo błota. Na górze silny wiatr, który utrudniał dalszą wędrówkę.
Bieszczady

Bukowe Berdo

2021-05-01 21:39
Insta@wlasny_azymut
Podejście z Mucznego żółtym szlakiem, następnie niebieskim na Bukowe Berdo. Powrót tą samą trasą. Warunki sprzyjające, brak opadów, mimo otaczających chmur, po południu słonecznie. Od początku szlaku dużo błota, a w wyższych partiach śnieg, który nie sprawiał większych trudności w wędrówce. W okolicach szczytu bardzo wietrznie.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2021-04-30 10:11
Insta@chillthefuuckout
Podejście od Wetliny żółtym szlakiem do Przełęczy Orłowicza, następnie czerwonym przez Osadzki Wierch do momentu rozgałęzienia szlaków i zejście czarnym do Górnej Wetlinki. Od momentu wejścia na szlak mgła. Przez Połoninę brak widoczności. Dużo błota (baaaardzo). Sporadycznie śnieg. Zalecane stuptuty i kijki.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2021-04-23 19:27
Marta Biesiada
Przejście ze Smerka na Połoninę Wetlińską. Warunki na trasie zmienne: błoto, śnieg raz niski raz głęboki, miejscami czysto, raczki niepotrzebne.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.