Warunki dla zapytania Grześ, Rakoń:Tatry

Wołowiec

2021-05-09 16:10
Insta@wloczykij.21
Dolina Chochołowska, Grześ, Rakoń, Wołowiec Wyjście z Siwej Polany o 5.30, do Polany Chochołowskiej brak utrudnień. W drodze na Grzesia najpierw błoto, później lód w lesie, potem śnieg. Przejście na Rakoń na początku na przemian błoto i śnieg, później śnieg. Wejście na Wołowiec wietrzne, ludzie się wycofywali, na szczycie lampa i słaby wiatr. Wejście z zamarzniętym śniegiem znacznie łatwiejsze, niż późniejsza breja. Polecam wyjść wcześnie, mieć raki bądź umiejętnie posługiwać się raczkami. Kijki i filtr przeciwsłoneczny bardzo przydatny. Powrót tą samą trasą, koło 11 tłoczno i śnieg mokry. Zejście z Grzesia śliskie!
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2021-05-01 20:11
Marcin Drążkiewicz
Szlak na Grzesia miejscami dużo błota i wody, podejście na Rakoń spokojne, niewymagające raków, na podejściu na Wołowiec raki przydatne. Ludzi dość sporo na szlaku.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2021-04-26 23:52
Insta@ruslan_storoshchuk
Przez Dolinę Chochołowską na Grzesia podejście jest w miarę łatwe, czasami jest ślisko, dobrze mieć raczki, wyjście na Wołowiec już nie było takie proste, ale te widoki są tego warte. Od parkingu przez góry i z powrotem zajęło nam 9 godzin.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.